Adisham Bungalow
Rawana Falls
කළමනාකරණ සහකාර සේවයේ 1 පන්තියේ නිලධාරින් සදහා කාර්යක්ෂමතා කඩඉම් විභාගය
පුහුණු කාලසටහන
පැවත්වෙන දිනය විෂයය පැවැත්වෙන ශාලාව
2018.12.03 සංවිධාන ඵලදායීතාවය පැරණි ශ්‍රවණාගාරය,දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය,බදුල්ල 
2018.12.04
2018.12.06 රාජ්‍ය මූල්‍ය කළමනාකරණය හා වත්කම් කළමනාකරණය නව ශ්‍රවණාගාරය (06 වන මහළ), දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය,බදුල්ල 
2018.12.07
2018.12.10
2018.12.13 රාජ්‍ය සේවයේ විනය ක්‍රියා පටිපාටිය පැරණි ශ්‍රවණාගාරය,දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය,බදුල්ල 
2018.12.14
2018.12.17 තොරතුරු දැනගැනීමේ පනත හා පාරිභෝගික සත්කාරය පැරණි ශ්‍රවණාගාරය,දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය,බදුල්ල 
2018.12.18 ප්‍රසම්පාදන ක්‍රියා පටිපාටිය පැරණි ශ්‍රවණාගාරය,දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය,බදුල්ල 
2018.12.20

 

කළමනාකරණ සහකාර සේවයේ 1 පන්තියේ නිලධාරින් සදහා කාර්යක්ෂමතා කඩඉම් විභාගය
02 කණ්ඩායම - නාම ලේඛනය
අනු අංකය නම කාර්යාලය
1 ඩබ්.එම්.ධම්මික කුමාර මහතා අභ්‍යන්තර විගණන දෙපාර්තමේන්තුව,ඌව පළාත් සභාව
2 එච්.එම්.සි.කේ.ගුණවර්ධන මයා ආයුර්වේද දෙපාර්තමේන්තුව
3 එම්.ජේ.ඩබ්.අමරසිංහ මිය ආයුර්වේද මහ රෝහල  - දියතලාව
4 බි.ආර්.ඥාණසිරි මයා උද්‍යාන බෝග පුහුණු හා සංවර්ධන ආයතනය, බිබිල
5 ඩි.එම්.ආර්.එච්.එම්.දසනායක මිය ඌව පළාත් අධ්‍යපාන දෙපාර්තමේන්තුව
6 ප්‍රමිලා දිලිනි පෙරේරා මිය ඌව පළාත් අධ්‍යපාන දෙපාර්තමේන්තුව
7 එච්.එම්.ඩබ්.නදි කුමාරි හේරත් මිය ඌව පළාත් අධ්‍යාපන අමාත්‍යාංශය 
8 එච්.ඒ.කේ.අමිතා මහත්මිය ඌව පළාත් අධ්‍යාපන අමාත්‍යාංශය 
9 ආර්.එම්.ඩි.කේ.රණසිංහ මහත්මිය ඌව පළාත් අධ්‍යාපන අමාත්‍යාංශය 
10 ඒ.සුන්දරි මහත්මිය ඌව පළාත් අධ්‍යාපන අමාත්‍යාංශය - ද්‍රවිඩ මාධ්‍ය ඒකකය
11 පී.දයාශාන්ති මිය ඌව පළාත් ආණ්ඩුකාරවර කාර්යාලය
12 ආර්.එම්.ප්‍රේමාවති මිය ඌව පළාත් ආදායම් දෙපාර්තමේන්තුව
13 ජි.ඩබ්.ආර්.එස්.මල්කාන්ති මිය ඌව පළාත් ආයුර්වේද දෙපාර්තමේන්තුව
14 ඩබ්.ඩි.ඩි.එම්.විජේරත්න මිය ඌව පළාත් ඉඩම් කොමසාරිස් දෙපාර්තමේන්තුව
15 ටී.එම්.අයි.ගීතාංජලි මිය ඌව පළාත් ඉඩම් කොමසාරිස් දෙපාර්තමේන්තුව
16 එන්.ඒ.එම්.චන්ද්‍රිකා මිය ඌව පළාත් ඉඩම් කොමසාරිස් දෙපාර්තමේන්තුව
17 ඩබ්.ටී.එන්.ඩී.ද සිල්වා ඌව පළාත් ක්‍රිඩා අමාත්‍යාංශය
18 ෆර්ෂානා ජවාහීර් මිය ඌව පළාත් මාර්ග අමාත්‍යාංශය
19 කේ.එම්.කේ.සමන්තිකා මිය ඌව පළාත් මාර්ග අමාත්‍යාංශය
20 බී.ලලනි ද සිල්වා මිය ඌව පළාත් රාජ්‍ය සේවා කොමිෂන් සභාව
21 ජේ.එ.අමරානි ජයසිංහ මිය ඌව පළාත් සත්ව නිශ්පාදන හා සෞඛ්‍ය දෙපාර්තමේන්තුව
22 එච්.එම්.රෂිකා ප්‍රියදර්ශනි මිය ඌව පළාත් සභා ලේකම් කාර්යාලය
23 ඩී.ඉනෝකා හෙට්ටිගේ  ඌව පළාත් සභාව
24 ජේ.එම්.අජිත කාලිංග ජයසේකර මයා ඌව පළාත් සමාජ සේවා දෙපාර්තමේන්තුව
25 ඒ.මාදාරා නයන්ති විජේසේකර මිය ඌව පළාත් සමාජ සේවා දෙපාර්තමේන්තුව
26 ඩබ්.එම්.එස්.පී.කේ.විජේසේකර මයා ඌව පළාත් සමුපකාර සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
27 ඊ.ඒ.ඒ.එල් ගුණසිංහ මයා ඌව පළාත් සමුපකාර සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
28 ආර්.එම්.සිලවති මිය ඌව පළාත් සමුපකාර සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
29 එම්.පි.නාත් මතුගම මයා ඌව පළාත් සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය
30 ආර්.සි.සේනාධිර මිය ඌව පළාත් සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය
31 එච්.එම්.ප්‍රියානි මංගලිකා මිය ඌව පළාත් සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය
32 ආර්.ජේ.හෙට්ටිආරච්චි මිය ඌව පළාත් සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය
33 ටී.එම්.අමරදාස මයා කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
34 එෆ්.ලෙනාඩ් මයා කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
35 එල්.බි.ජේ.පි.සි.තුෂාර මයා කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
36 ආර්.එම්.එන්.ශ්‍යාමලි මිය කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
37 ආර්.ආර්.රණසුරිය මයා කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
38 ඩබ්.ඒ.එන්.දිපිකා විජේසිංහ කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
39 ඩබ්.එම්.එන්.විජේසුන්දර මයා කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
40 එච්.එම්.එන්.කේ.හේරත් මයා කම්කරු දෙපාර්තමේන්තුව
41 බී.ඒ.ස්වර්ණමාලි මිය කම්කරු විනිශ්චය සභාව - බදුල්ල
42 වී.චන්ද්‍රිකා මිය කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
43 ආර්.එම්.අනුලාවති මිය කර්මාන්ත සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
44 එල්.එස්.පෙරේරා කර්මාන්ත හා වාණිජ කටයුතු අමාත්‍යාංශය
45 එල්.ඩි.නදීශා ප්‍රසංගිකා මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
46 ඩබ්.පි.එච්.ඉෂාරා වන්නිපති මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
47 ඒ.ඒ.එන්.ඩබ්.අමරසේන මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
48 එම්.ඒ.ටි.ඩි.සමරසිංහ මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
49 ජි.පි.කේ.හෙට්ටිආරච්චි මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
50 ඩබ්.පී.එච්.ටී.බස්නායක කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
51 ජී.බි.රත්නකුමාරි ප්‍රියලාලනි බස්නායක මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
52 එච්.එම්.නිලන්ති මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - වැලිමඩ
53 සී.ඩි.හේවාගමගේ මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය - වැලිමඩ
54 කේ.සිරියාවති මහත්මිය කලාප අධ්‍යාපන කාර්යාලය -මහියංගණය
55 ඩබ්.ඩබ්.එම්.එස්.කුමාරි මිය කාර්මික විද්‍යාලය - බණ්ඩාරවෙල
56 ජි.මල්ලිකා රත්නකුමාරි මිය කෘෂිකර්ම දෙපාර්තමේන්තුව
57 එස්.ශාන්ති මිය ජ්‍යෙෂ්ඨ නියෝජ්‍ය පොලිස්පති කාර්යාලය
58 පී.ටි.ජි.එස්.ගුණසේන මයා ජ්‍යෙෂ්ඨ නියෝජ්‍ය පොලිස්පති කාර්යාලය,බදුල්ල.
59 එම්.ආර්.ඒ.කුමාරි මිය තක්සේරු දෙපාර්තමේන්තුව
60 ඩි.එන්.විතානගේ මිය තක්සේරු දෙපාර්තමේන්තුව
61 සී.ඒ.එදිරිසූරි මිය තාක්ෂණ විද්‍යාලය - බදුල්ල
62 ආර්.එම්.සි.යු.රත්නායක මයා තාක්ෂණ විද්‍යාලය - බදුල්ල
63 ඩබ්.ටී.සි.දීප්ති ද සිල්වා මිය තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුව - බදුල්ල
64 ඩබ්.එච්.චන්ද්‍රිකා මිය තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුව - බදුල්ල
65 ඒ.එම්.ඒ.එම්.අත්තනායක මයා දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය, බදුල්ල
66 ආර්.එම්.ඉන්ද්‍රානි පද්මලතා මිය දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය, බදුල්ල
67 ෆර්ෂානා ජවාහීර් මිය දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය, බදුල්ල
68 රසිකා දිලාරුක්ෂි මිය දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය, බදුල්ල
69 ශෝභා කුමාරි ගලකුඹුර මිය දිස්ත්‍රික් ලේකම් කාර්යාලය, බදුල්ල
70 ඩබ්.එම්.සි.ඒ.සෙනෙවිරත්න මයා නියෝජ්‍ය ඉඩම් කොමසාරිස් කාර්යාලය - මහියංගණය
71 ඩි.එම්.එස්.කේ.දිසානායක මිය නියෝජ්‍ය ඉඩම් කොමසාරිස් කාර්යාලය - මහියංගණය
72 එන්.එම්.විමලසිරි මයා නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - අලුත්තරම
73 බී.සරත් දයාසිරි මයා නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
74 ඊ.එම්.ඩි.මානෙල් මිය නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
75 ඒ.සුගන්ධි මිය නියෝජ්‍ය ප්‍රධාන ලේකම් (ඉංජිනේරු සේවා) කාර්යාලය
76 චූලනී ද සිල්වා මිය නියෝජ්‍ය ප්‍රධාන ලේකම් (ඉංජිනේරු සේවා) කාර්යාලය
77 ආර්.එම්.කේ.ජයමැණිකේ මිය නියෝජ්‍ය ප්‍රධාන ලේකම් (ඉංජිනේරු සේවා) කාර්යාලය
78 අයි.එන්.හතුරුසිංහ මිය නියෝජ්‍ය ප්‍රධාන ලේකම් (ඉංජිනේරු සේවා) කාර්යාලය
79 ඩී.කේ.ගුරුගේ මිය නියෝජ්‍ය ප්‍රධාන ලේකම් (පාලන) කාර්යාලය
80 ඩී.එම්.අයි.එම්.දිසානායක මහතා නියෝජ්‍ය ප්‍රධාන ලේකම් (පිරිස් හා පුහුණු) කාර්යාලය
81 කේ ගෞරි ශංකර් මහතා නියෝජ්‍ය ප්‍රධාන ලේකම් (පිරිස් හා පුහුණු) කාර්යාලය
82 ආර්.එම්.එල්.වයි.කේ.රත්නායක මිය පළාත් කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
83 ආර්.එම්.ලලිතා රාජපක්ෂ මිය පළාත් කෘෂිකර්ම දෙපාර්තමේන්තුව (ඌව)
84 ඒ.එම්.එච්.ගීතාංජලි මෙය පළාත් ගොඩනැගිලි අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
85 ජි.වි.සන්ධ්‍යා කුමාරි මිය පළාත් ගොඩනැගිලි අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
86 කේ.දමයන්ති මිය පළාත් ගොඩනැගිලි අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
87 ඩී.එම්.සුනන්දා රොද්‍රිගෝ මිය පළාත් මාර්ග සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
88 කේ.ඒ.එන්.හේමකාන්ති මිය පළාත් මාර්ග සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
89 එච්.ඩි.තේජා ප්‍රියන්ති මිය පළාත් මාර්ග සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
90 එස්.එච්.සීලවති මිය පළාත් යාන්ත්‍රික අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය
91 ඩබ්.එම්.බිම්බාදේවි වීරසිංහ මිය පළාත් යාන්ත්‍රික අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය
92 කේ.වි.ඉනෝකා නයනකාන්ති මිය පළාත් වාරිමාර්ග අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය
93 සුජාතා ජයවර්ධන මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
94 ඒ.එම්.එන්.විජේවර්ධන මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
95 බි.එස්.චන්ද්‍රලතා මෙය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
96 ඒ.එම්.එන්.අත්තනායක මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
97 දිපිකා දිසානායක මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
98 ආර්.එම්.එස්.එස්.රත්නායක මයා පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
99 එස්.ඩි.හෙන්නායක මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
100 ඩි.රංජිත් වීරසේන මයා පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
101 ඒ.එම්.වි.අත්තනායක මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
102 ඩී.එම්.ආර්.රත්නසේකර මයා පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය,බදුල්ල.
103 එම්.ඒ.එස්.නෆිලා මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය,බදුල්ල.
104 ඩි.කේ.රත්නායක මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය,බදුල්ල.
105 ඒ.එම්.කේ.අත්තනායක මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය,බදුල්ල.
106 කමණි ගුරුසිංහ මිය පොලිස් අධිකාරි කාර්යාලය,බදුල්ල.
107 ඩී.එම්.එස්.දිසානායක මිය ප්‍රාදේශිය ඉංජිනේරු (මාර්ග) කාර්යාලය - දියතලාව
108 ආර්.එම්.බිසෝමැණිකේ මිය ප්‍රාදේශිය ඉංජිනේරු (මාර්ග) කාර්යාලය - දියතලාව
109 ඩබ්.එම්.ටි.ඉනෝකා මිය ප්‍රාදේශිය ඉංජිනේරු (මාර්ග) කාර්යාලය - බදුල්ල
110 ඩී.ඒ.අයි.පද්මිණි මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - ඇල්ල
111 ඩී.එච්.එම්.තරංග බණ්ඩාර මයා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - ඇල්ල
112 එම්.එම්.එල්.ඩි.තෙන්කෝන් මයා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - ඌවපරණගම
113 ආර්.එෆ්.කමල්ඩින් මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - ඌවපරණගම
114 අයි.පි.බණ්ඩාර මයා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - ඌවපරණගම
115 එච්.එම්.ආර්.එස්.හේරත්මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - පස්සර
116 එස්.සරවනසෙල්වම් මයා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - පස්සර
117 ආර්.එම්.ජේ.අයි.රත්නායක මයා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - පස්සර
118 ආර්.ඩි.ධර්මදාස මයා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
119 බි.එම්.එස්.එම්.බණ්ඩාරනායක මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
120 ආර්.එම්.වසන්තා ශ්‍රීමති මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
121 ඒ.ජේ.එම්.චන්ද්‍රාවති මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - බණ්ඩාරවෙල
122 ඩබ්.එම්.චන්දිමා මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - බදුල්ල
123 එච්.එම්.ජි.ඒ.බණ්ඩාර මයා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - බදුල්ල
124 එච්.එම්.එ.එන්.ගුණසේකර මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - බදුල්ල
125 වයි.එම්.සුනිල් යාපා බණ්ඩාර මහතා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - මිගහකිවුල 
126 ඩි.එම්.සුදත් දිසානායක මහතා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - මිගහකිවුල 
127 එම්.එම්.අනුර ලක්ෂ්මන් මහතා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - මිගහකිවුල 
128 බි.ආර්.ඒ.ඒ.රණතුංග මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - රිදිමාලියද්ද
129 එච්.එම්.එස්.එන්.ටි.හේරත් මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - රිදිමාලියද්ද
130 ජේ.ඒ.අයි.එස්.සමරජිව මෙය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - රිදිමාලියද්ද
131 ඩබ්.ඒ.ඒ.ජේ.වික්‍රමසිංහ මහතා ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - ලුණුගල
132 ජේ.පි.පි.ආර්.අමරනායක මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - වැලිමඩ
133 ඩී.එම්.බි.බි.පතිරගේ මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - වැලිමඩ
134 එම්.ඒ.ජයසිංහ මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - සොරණාතොට
135 ෂෙරින් සමුන් මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - සොරණාතොට
136 එන්.පි.රත්නායක මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - සොරණාතොට
137 ඒ.බි.ජානකි අසන්ති මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - හපුතලේ දියතලාව
138 ඉමාලි අබයසේකර මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - හාලිඇල 
139 ජි.එච්.අනුෂා දිල්රුක්ෂි මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - හාලිඇල 
140 ඒ.එම්.ඩි.එන්.තුෂාරි මිය ප්‍රාදේශිය මහ ලේකම් කාර්යාලය - හාලිඇල 
141 එන්.එම්.පුෂ්පා අනුලා කුමාරි මිය ප්‍රාදේශිය වාරිමාර්ග ඉංජිනේරු කාර්යාලය - බදුල්ල
142 එල්.එම්.බන්දුපාල මහතා ප්‍රාදේශිය සභාව - හල්දුම්මුල්ල
143 ඩබ්.එම්.දමයන්ති විරසිංහ මිය ප්‍රාදේශිය සභාව - හල්දුම්මුල්ල
144 එස්.පි.පි.ක්‍රිෂාන්ති මිය ප්‍රාදේශිය සභාව - හාලිඇල
145 එම්.එච්.එම්.විජේරත්න මයා ප්‍රාදේශිය සභාව - හාලිඇල
146 කේ.කේ.ජි.නන්දනි මිය ප්‍රාදේශීය කෘෂිකර්ම පර්යේෂණ මධ්‍යස්ථානය, බණ්ඩාරවෙල
147 ඒ.එන්.පි.වික්‍රමසිංහ මිය ප්‍රාදේශීය මහ ලේකම් කාර්යාලය - හපුතලේ
148 කේ.අබේනායක මිය ප්‍රාදේශීය සභාව - ඇල්ල
149 බි.ඒ.එස්.දමයන්ති මිය ප්‍රාදේශීය සභාව - පස්සර
150 කේ.ටි.සි.බි.ගුණසේකර ප්‍රාදේශීය සභාව - බණ්ඩාරවෙල
151 එච්.එම්.පි.කාන්ති මිය ප්‍රාදේශීය සභාව - බදුල්ල
152 ඩී.එම්.ගුණරත්න මහතා ප්‍රාදේශීය සභාව - මීගහකිවුල
153 එච්.ඩි.ප්‍රියන්තා මිය ප්‍රාදේශීය සභාව - වැලිමඩ 
154 එච්.එම්.අජන්තා කුලසිංහ මිය ප්‍රාදේශීය සභාව - වැලිමඩ 
155 එච්.එම්.ලලිතා කුමාරි හේරත් මිය ප්‍රාදේශීය සභාව - වැලිමඩ 
156 ඩබ්.චතුරිකා සිමන්තිණි මිය ප්‍රාදේශීය සභාව - හාලිඇල
157 එස්.ඒ.නසාර් මයා ප්‍රාදේශීය සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
158 ඩි.එන්.ආර්.අබේසේකර මිය ප්‍රාදේශීය සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
159 ඩී.එම්.එස්.දිසානායක මිය බ/කුඩා කුසුම් බාලිකා ම.වි.
160 එච්.ඒ.ආර්.සිරියලතා මිය මහා නගර සභාව - බණ්ඩාරවෙල
161 එච්.ඒ.ඩි.ආර්.හෙට්ටිආරච්චි මිය මහා නගර සභාව - බණ්ඩාරවෙල
162 එච්.එම්.ඩබ්.නදි කුමාරි හේරත් මිය මහා නගර සභාව - බණ්ඩාරවෙල
163 දීපිකා රත්නායක මිය මහා නගර සභාව - බදුල්ල
164 ආර්.එම්.කරුණාරත්න මයා මහා නගර සභාව - බදුල්ල
165 දේවිකා දමයන්ති පතිරණ මිය මාර්ග සංවර්ධන අමාත්‍යාංශය - බදුල්ල
166 කේ.එම්.කුමුදුනි සමන්තිකා මිය මාර්ග සංවර්ධන අමාත්‍යාංශය - බදුල්ල
167 එස්.පි.කරුණාවති මිය මුලික රෝහල - වැලිමඩ
168 එච්.ඩි.ඩි.කුමුදු කුමාරි මිය මුලික රෝහල දියතලාව
169 එම්.සි.ප්‍රියදර්ශනි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන අධිකාරිය
170 ආර්.එම්.ආර්.ඒ.දමයන්ති මිය මූලික රෝහල, මහියංගණය
171 ඒ.ජි.ගුණරත්න බණ්ඩා මයා මූලික රෝහල, මහියංගණය
172 ඩබ්.ජේ.එම්.ඒ.සේපාලිකා මිය මූලික රෝහල,වැලිමඩ
173 එස්.පි.එම්.එදිසුරිය මයා දිස්ත්‍රික් ඉඩම් රෙජිස්ට්‍රාර් කාර්යාලය, බදුල්ල
174 ඩබ්.එම.විමලදාස මයා දිස්ත්‍රික් ඉඩම් රෙජිස්ට්‍රාර් කාර්යාලය, බදුල්ල
175 ආර්.එම්.ජයතිලක මයා දිස්ත්‍රික් ඉඩම් රෙජිස්ට්‍රාර් කාර්යාලය, බදුල්ල
176 ඩි.කේ.එම්.අනුලාවති මිය දිස්ත්‍රික් ඉඩම් රෙජිස්ට්‍රාර් කාර්යාලය, බදුල්ල
177 කේ.ඩි.අයි.පෙරේරා මිය වන සංරක්ෂණ දෙපාර්තමේන්තුව
178 ආර්.එම්.රත්නසිරි මයා වාරිමාර්ග අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
179 ආර්.ඒ.සි.රත්නායක මිය වාරිමාර්ග අධ්‍යක්ෂ කාර්යාලය - බදුල්ල
180 ආර්.එම්.ජේ.පී.රත්නායක මිය විගණකාධිපති දෙපාර්තමේන්තුව
181 එම්.ජි.ඒ.මල්දෙනිය මිය ශ්‍රී ලංකා මිනින්දෝරු දෙපාර්තමේන්තුව
182 ආර්.එම්.සි.රත්නායක මිය ශ්‍රී ලංකා මිනින්දෝරු දෙපාර්තමේන්තුව
183 ආර්.පි.ඩි.චමිලා සංජීවනි රුවන්පතිරණ මිය සත්ව නිෂ්පාදන හා සෞඛ්‍ය දෙපාර්තමේන්තුව - ඌව පළාත
184 ඒ.ජි.කරුණාවති මිය සමුපකාර සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුව
185 ආර්.එම්.එස්.සෙනෙහෙලතා මිය සහකාර පළාත් පාලන කොමසාරිස් කාර්යාලය - බදුල්ල
186 එන්.එම්.ටි.වි.කේ.නවරත්න මිය සහකාර පළාත් පාලන කොමසාරිස් කාර්යාලය - බදුල්ල
187 ආර්.එම්.සුදුමැණිකා මිය සුරාබදු අධිකාරි කාර්යාලය, බදුල්ල
188 එච්.එම්.අමිතසිරි මයා සේවා සංස්කරණ අභ්‍යාස ආයතනය - බිදුණුවැව
189 එන්.එම්.එන්.පි.සිරිසේන මයා සේවා සංස්කරණ අභ්‍යාස ආයතනය - බිදුණුවැව
190 කේ.දුරෙයිරාජ් මිය හපුතලේ නගර සභාව
191 එස්.ජේ.එම්.ඩි.කේ.මැණිකේ මිය හපුතලේ නගර සභාව
192 ඩී.එම්.පී.ඉන්ද්‍රාණි මිය මහියංගණය උප කම්කරු කාර්යාලය
193 ජේ.එම්.පී.ජයවීර මිය ශ්‍රී ලංකා ගුවන් හමුදා සටන් පුහුණු පාසල, දියතලාව